מנהלת פארק תעשיות בר לב היא חברת בת של ארבע רשויות: מועצה אזורית משגב, מועצה אזורית מטה אשר, העיר כרמיאל ושלשת יישובי אל שגור כישות אחת 

הפארק הינו פרי יוזמה משותפת של שלוש הרשויות ומטרת הקמתו היא יצירת מקומות תעסוקה רבים לתושבי האזור, תוך שמירה על איכות הסביבה ואופיו הכפרי של האזור. 

תפקידה של מנהלת הפארק הוא להקל עליך, היזם בתהליך בניית מפעלך החדש. המנהלת מעניקה את מיטב הסיוע בתהליך קבלת האישורים הנדרשים וליווי מקצועי לכל אורך תהליך הקליטה שלך בפארק.

המנהלת דואגת לפיתוח כלל התשתיות הציבוריות בפארק, לשיווק המגרשים והבאת יזמים חדשים. המנהלת דואגת למתן שרותיים נוספים כגון שמירה, פינוי אשפה, ניקיון ותחזוקה, לחזות הפארק, לגינון, תאורת הרחובות ושמירה על הרכוש הציבורי.

קבלת מפעלים חדשים מותנית בהתאמת המפעל לתקנון הת.ב.ע ועמידה בסיווג השימושים שהותרו לפארק ברלב. ככלל מיועד הפארק לתעשייה מתקדמת ונקיה

כיום יש בפארק ברלב הן תעשייה קלאסית, מסורתית מגוונת והן קריית הי טק המיועדת לתעשיות עתירות ידע וטכנולוגיה.  


 

    
בר לב - אזור עדיפות לאומית א'

ממשלת ישראל הכריזה על המקום כעל אזור עדיפות לאומית א' ומכאן שמשקיעים זכאים למסלולי מענקים,פטור מלא ממס ושאר ההטבות של אזור עדיפות לאומית א' המתפרסמות מדי פעם ע"י משרד הכלכלה. בנוסף, רשות מקרקעי ישראל משווקת את הקרקע במחיר נמוך וללא מכרז. עלות הקרקע היא 31% משווי המגרש עפ"י הערכת שמאי.


 


מנהלת בר לב

פארק תעשיות בר לב

ד.נ. משגב 2015600
טלפון: 04-9550301 פקס: 04-9550376

* אנא הקלידו שם
אנא הקלידו טלפון (לא חובה)
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
* אנא הקלידו נושא הפניה